Mlexer Elbląg

Trener wygrał IV turniej TOP 12

IV turniej TOP 12 o Grand Prix Elbląga w tenisie stołowym miał na celu uczczenie 20 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Do rywalizacji zgłosiło się 36 zawodników z Gdańska, Ostródy, Braniewa, Cedr Wielkich i Elbląga. Najmłodszy zawodnik miał 9 lat, a najstarszy 85. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i dostarczyły wiele emocji dla zebranych kibiców.

Ostatecznie turniej wygrał Paweł Sala jeden z trenerów grupy młodzieżowej naszego klubu. W finale zwyciężył 3:0 Daniela Buczyńskiego. W meczu o 3 miejsce Jacek Dziwosz wygrał 3:2 z Grzegorzem Komorowskim.

Dotychczasowy lider Dariusz Matyjas poza pierwszą 16 i w klasyfikacji generalnej po 4 turniejach spadł na 2 miejsce. Liderem został Grzegorz Komorowski a 3 miejsce zajmuje Piotr Szałkowski.